Ogłoszenie nieaktualne

Rejestratorka/r medyczna

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Medycyna
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Klinika K2 Medical & Dental  poszukuje Rejestratorki/a medycznej do oddziału w Gdańsku Wrzeszczu.
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV ze zdjęciem na adres: [ukryte]
W tytule maila prosimy dopisać: Rejestratorka medyczna
Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie
• obsługa komputera (MS Office/Windows)
• umiejętność pracy zespołowej
• zaangażowanie w powierzone zadania
• co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w gabinecie stomatologicznym
• obsługa oprogramowania Prodentis (lub podobnego systemu rejestracji Pacjentów)
• umiejętność obróbki zdjęć w programie np. Canva lub innym
• znajomość obsługi mediów społecznościowych (fb, istagram) -  mile widziana
Zakres obowiązków:
• obsługa recepcji medycznej
• osobista, telefoniczna, elektroniczna obsługa Pacjenta
• udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług
• obsługa komputera, kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego
• wystawianie faktur/paragonów za świadczone usługi
• współpraca z lekarzami
• zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz dokumentów
• przygotowanie i wydawanie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami
• dbałość o wizerunek Kliniki
• dbałość o wygląd miejsca pracy
• współpraca z pozostałymi członkami Zespołu
• współpraca z laboratoriami dentystycznymi
•  wykonywanie prac biurowych związanych z funkcjonowaniem gabinetu stomatologicznego
• (ewentualnie pomoc w prowadzeniu profili na social media)
Oferujemy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• stabilne zatrudnienie
• zmianowy system pracy
•  umowę o pracę (pół etatu)
• atrakcyjne zniżki pracownicze na usługi z zakresu stomatologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii
CV ze zdjęciem prosimy wysłać na adres email: [ukryte]
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Aktualizacja: 30.05.2023