Ogłoszenie nieaktualne

Rekruter/ Rekruterka

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5300 - 6500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
HR
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Obecnie w związku z rozwojem firmy, szukamy nowej REKRUTERKI/ REKRUTERA
Wymagania:
  • Możesz pochwalić się sukcesami w zakresie zatrudniania pracowników fizycznych w którejś z branż: produkcja, inżynieria, budownictwo?
  • Masz doświadczenie w aktywnym poszukiwaniu pracowników, m.in. metodą direct search, media społecznościowe?
  • Masz głowę pełną pomysłów dotyczących usprawnień, aktualnych trendów w rekrutacji, skuteczności działań?
  • Koncentrujesz się na realizacji celów?
  • Umiesz obsługiwać pakiet Office 365?
  • Jesteś osobą kontaktową, komunikatywną i biegle i płynnie komunikujesz się w języku polskim?
MAMY PRACĘ DLA CIEBIE!!!

Mile widziane:
  • znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w rekrutacji w branży usług budowlanych
Twój zakres obowiązków:
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych od A-Z na stanowiska blue collars (min. umieszczanie ogłoszeń, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, sporządzanie notatek i raportów, prowadzanie działań onboardingowych i offboardingowe)
  • Weryfikacja dokumentów zrekrutowanych kandydatów
  • Opracowanie strategii pozyskiwanie pracowników i zastosowanie innowanycjncy metod dotarcia do kandydatów
  • Budowanie pozytywnego candidate experience oraz wizerunku Pracodawcy
  • Współpraca z Działem Kadr
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • możliwość rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń i uprawnień
  • szkolenia branżowe, techniczne, produktowe potwierdzone certyfikatem
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
miejsce pracy: Gdańsk

Skontaktuj się z naszym działem HR:
T. +48 784 431 954
Techmar Sp. z o.o.
ul. Marynarki Polskiej 100
80-557 Gdańsk
NIP: [ukryte] 4

Aktualizacja: 22.05.2023