Researcher - Specjalista ds. Informacji Biznesowej

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista,
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Zdalna
Status studenta
Tak
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość Excela,
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z działalnością, przedsiębiorstw (m.in. rodzaje spółek, NIP, REGON, KRS, PKD),
  • podstawowa znajomość SQL lub chęć do jego nauczenia,
  • analityczne myślenie i dbałość o szczegóły,
  • dobra organizacja pracy własnej i terminowość,
  • umiejętność pozyskiwania, analizy i syntezy informacji,
  • chęć podejmowania wyzwań, dociekliwość i samodzielność,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B1/B2)
Mile widziane doświadczenie w zakresie pozyskiwania informacji biznesowej i praktyka w tym zawodzie.

Główne zadania wykonywane w ramach tego stanowiska:
  • wyszukiwanie i pozyskiwanie informacji na zlecenie (research i pozyskiwanie kontaktów biznesowych),
  • aktualizacja i weryfikacja informacji,
  • analiza i synteza danych,
  • realizacja zleceń infobrokerskich (budowa baz danych).
Oferujemy:
  • zdobycie doświadczenia w sektorze B2B i wiedzy na temat pozyskiwania informacji biznesowych,
  • udział w bardzo ciekawych projektach biznesowych przygotowywanych dla naszych klientów (m.in. IKEA, mBank, DHL, Comarch itp.),
  • praca zdalna w 100% i elastyczny czas pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze wskazaniem w temacie nazwy stanowiska na adres infobrokering(@)infobrokering.pl

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

O firmie:

Infobrokering od 2004 roku zajmuje się sprzedażą biznesowych baz danych firm oraz marketingowych rozwiązań dla biznesu. Naszą misja jest dostarczanie jakościowych danych dla biznesu. Jesteśmy liderem w branży, zaufało nam dotąd ponad 19 000 klientów, wśród których znalazły się zarówno firmy małe, średnie, jak i duże, międzynarodowe koncerny.

Zajmujemy się również kampaniami e-mailingowymi, aktualizacją baz danych naszych klientów oraz na zamówienie tworzymy dedykowane bazy danych zgodnie z ustaloną specyfikacją.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65036121
  • Data wyróżnienia: 10.10.2022
  • Data wprowadzenia: 04.10.2022
  • Aktualizacja: 14.10.2022