Ogłoszenie nieaktualne

Robotyk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie,
Mechanika
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Nowa Tepro Sp. z o.o., z biurem i produkcją w Gdańsku, specjalizuje się w inżynierii, produkcji, montażu, uruchomieniu i konserwacji systemów automatyki do montażu i testowania akumulatorów (EV) i komponentów samochodowych. Firma dostarczyła i uruchomiła stacje na całym świecie, które zostały zintegrowane z liniami montażowymi najbardziej znanych światowych producentów samochodów i akumulatorów (EV). W 2022 roku Lyric Automation Germany GmbH stał się większościowym udziałowcem Nowa Tepro, dzięki czemu będzie ona kamieniem milowym starań Lyric o rozwój europejskich możliwości inżynieryjnych i produkcyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Robotyk

Opis stanowiska:
  • uczestnictwo w budowaniu linii produkcyjnych dla koncernów samochodowych
  • programowanie i uruchamianie robotów przemysłowych w siedzibie firmy oraz u klientów
  • praca z dokumentacją projektową
Wymagania:
  • ukończone studia na kierunku automatyka, robotyka lub pokrewne
  • min. roczne doświadczenie zawodowe w programowaniu i uruchamianiu robotów przemysłowych (znajomość robotów ABB, Fanuc lub KUKA)
  • znajomość zagadnień z zakresu programowania sterowników PLC (mile widziane)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • gotowość do podróży służbowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na poszerzanie wiedzy i zdobywanie umiejętności
Oferujemy:
  • szybki rozwój zawodowy poprzez pracę nad nowatorskimi projektami dla branży „automotive”
  • intensywne szkolenia merytoryczne ułatwiające wdrożenie i pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z rozpoznawalnymi na rynku międzynarodowymi klientami
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • pakiet benefitów socjalnych
  • prywatną opiekę medyczną
  • program rekomendacji pracowników
  • zajęcia językowe
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • elastyczny czas pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: [ukryte] z dopiskiem ROBOTYK.
Zajrzyj na naszą stronę internetową www.nowa-tepro.pl
Odwiedź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/nowatepro/

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nowa Tepro. Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest Nowa Tepro Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Sienkiewicza 12/2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aktualizacja: 13.11.2023