Ryanair Customer Care || niemiecki, włoski, hiszpański lub francuski

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
27 - 40
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Przychodzące
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Znasz język obcy (j.niemiecki, włoski, hiszpański, francuski lub angielski) i szukasz ciekawej pracy?
Mamy dla Ciebie nową ofertę!

Armatis to międzynarodowe środowisko ludzi z pasją i zaangażowaniem :)
Poszukujemy kontaktowych osób które nie boją się wyzwań. Praca z nami stanowi świetną okazję do szlifowania swoich umiejętności językowych w praktyce. Jeśli dołączysz do naszego teamu codziennie będziesz miał kontakt z pasażerami, którzy potrzebują Twojego wsparcia!

Jeśli ważna jest dla Ciebie elastyczność i chcesz pracować w godzinach dopasowanych do swoich potrzeb – nie wahaj się – aplikuj!

Praca stacjonarna.

Nasze oczekiwania:
  • Znajomość języka niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego na poziomie B2;
  • Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (szkolenie w języku polskim);
  • Umiejętność dobrej obsługi komputera;
  • Dyspozycyjność min. 100 godzin w miesiącu;
  • Komunikatywność.
Co zyskujesz pracując z nami?
  • Atrakcyjną gwarantowaną stawkę godzinową oraz premie;
  • Płatne szkolenie w pełni przygotowujące do pracy od 6 do 10 dni roboczych;
  • Elastyczny czas pracy - działamy 7 dni w tygodniu;
  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy;
  • Pracę w firmie, która znalazła się na liście Forbes TOP 300 najlepszych pracodawców 2022 roku;
  • Możliwość awansu w strukturze firmy;
  • Dofinansowanie do Karty Multisport;
  • Pracę w nowoczesnym biurze.
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Obsługa czatów internetowych;
  • Obsługa mailowych zgłoszeń reklamacyjnych;
  • Odbieranie połączeń przychodzących od pasażerów znanej linii lotniczej;
  • Udzielanie informacji odnośnie przewozu bagaży, zmiany terminów lotów, zamawiania nowych biletów;
  • Obsługa programów i aplikacji.
Aby wziąć udział w procesie rekrutacji - wyślij do nas swoje CV!
Informacje o firmie
Jesteśmy firmą outsourcingową zajmującą się szeroko pojętą Obsługą Klientów dla naszych partnerów. Prowadzimy rekrutacje do pracy stacjonarnej, zdalnej oraz hybrydowej z językami obcymi m.in.: j.włoskim, j.niemieckim, j.angielskim, j.francuskim, j.hiszpańskim, j.portugalskim, j.ukraińskim.

Armatis to przede wszystkim ludzie.

Nasi pracownicy to nasza największa wartość. W każdym potrafimy dostrzec potencjał i dokładamy wszelkich starań, by stworzyć możliwość rozwoju zawodowego, osobistego oraz awansu w strukturach firmy.

Wspólnie tworzymy innowacyjne środowisko pracy wykorzystując doświadczenie, wiedzę, wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z Nas.

POZNAJ NAS!