Asystent Działu Sprzedaży

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska:
Administrowanie dokumentacji zakupowej i sprzedażowej
Wystawianie i wprowadzanie faktur
Wspieranie i tworzenie dokumentacji sprzedażowych mających na celu realizację bieżących zleceń pod względem kontroli jakości
Archiwizacja dokumentacji biurowej

Oferujemy:
Kompleksowe wdrożenie do pracy
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Pracę w pełnym pozytywnej energii zespole
Możliwość pracy od 1 lipca 2023
Laptop i telefon służbowy

Wymagania
Znajomość środowiska Microsoft 365 (Excel, Word)
Samodzielność, sumienność oraz dobra organizacja pracy
Zaangażowanie oraz inicjatywa w prowadzonych zadaniach
Otwartość na wiedzę i zdobywanie nowych umiejętności
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
Mile widziana doświadczenie w pracy biurowej oraz znajomość programu Symfonia Handel

Informacje o firmie
Firma AVALON FOODS Sp.o.o. powstała w 2001 roku. Zajmujemy się międzynarodowym handlem mięsa mrożonego i świeżego. Nasze biuro handlowe mieści się w Rumi. Specjalizujemy się głównie w sprzedaży do Europy, Afryki i Azji. Posiadamy bardzo bliskie relacje biznesowe z naszymy dostawcami w Polsce i na świecie co pozwala nam osiagnąć doskonale efekty.
www.avalonfoods.eu

Aktualizacja: 12.06.2023