Sales & Business Development Manager

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • Budowanie własnego Teamu sprzedażowego
  • Analiza zysków i strat, współpraca z innymi Teamami
  • Nadawanie rytmu sprzedażowego oraz monitoring procesu sprzedaży
  • Organizacja pracy, motywowanie, organizowanie szkoleń
  • Poszerzanie własnego planu sprzedażowego o nowe marki i nowych klientów
  • Budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientami
  • Dbanie o obecnych klientów firmy
  • Kreowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania:
  • znajomość języka Angielskiego na poziomie B2/C1 w mowie i piśmie (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność organizacji własnej pracy oraz pracy innych
  • Doświadczenie w sprzedaży na stanowisku starszego specjalisty lub wyższe (doświadczenie w sprzedaży B2B będzie dodatkowym atutem)
  • Zdolność do rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Obsługa komputera w zakresie MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Otwartość nawiązywania kontaktów
  • Chęć ciągłego rozwoju

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja od sprzedaży + prowizja od każdego pracownika
  • + prowizja roczna
  • Pracę od poniedziałku do piątku 8-16, 9-17 , praca w biurze w siedzibie firmy
  • Dobrze skomunikowaną lokalizację biura w Gdyni
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer + inne)
  • Trening sprzedażowy
  • Zgrany zespół zawsze służący wsparciem i pomocą w rozwoju
  • Podróże służbowe
Informacje o firmie

Piu Beauty Wholesale zajmuje się eksportem oraz importem kosmetyków na całym świecie. Od czterech lat, w których firma jest na rynku zdobyła wiele kontaktów oraz klientów na całym świecie. Jest doświadczonym sprzedawcą takich marek kosmetycznych jak L'oreal, Lumene, Maybelline, Max Factor i wielu innych. Firma bierze wielokrotnie udział w targach międzynarodowych, gdzie prezentuje swoją konkurencyjną ofertę sprzedażową kosmetyków. Piu Beauty skupione jest na traktowaniu każdego swojego klienta indywidualnie, z należytym szacunkiem i ofertą dostosowaną pod każdą jednostkę. Zależy jej na zbudowaniu trwałej relacji z klientem. Piu Beauty posiada również swoje marki gdzie exportuje je do najskrytszych zakątków na świecie
Dołącz do rodziny Piu Beauty Team!