Sales Engineer/ Inżynier Sprzedaży

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 8500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa
Rekrutacja online
Tak

Nr ref: Sales Specialisty

Jesteśmy uznaną na całym świecie firmą konsultingową zajmującą się rozwojem oprogramowania wbudowanego, która wykorzystuje lata doświadczeń w branży, aby zapewnić innowacyjne usługi. Pomagamy Klientom w osiągnięciu pełnego potencjału, bezpieczeństwa i niezawodności dostarczanych produktów, a także przy samym projektowaniu oprogramowania. Jesteśmy dostawcami licencjonowanych usług coreboot, UEFI Adopters, LVFS Consultants, Yocto Participants i członkiem OpenPOWER Foundation.
Nasz zespół składa się z pasjonatów, inżynierów i programistów, prelegentów profesjonalnych konferencji, ale też osób nietechnicznych, dla których temat prywatności i bezpieczeństwa nie jest obojętny.
Jeśli chcesz stać się jego częścią, daj nam się poznać i aplikuj.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wymagania :
  • Podstawowa wiedza z zakresu technologii komputerowych (laptopy, komputery stacjonarne, routery, inne urządzenia IoT),
  • Minimum roczne doświadczenie sprzedażowe (preferowane w dziedzinie sprzętowej lub oprogramowania),
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (praca z klientem anglojęzycznym),
  • Umiejętność analitycznego, technicznego myślenia i zdolność rozwiązywania problemów technicznych,
  • Umiejętność trafnej oceny rzeczywistych potrzeb i potencjału klienta
  • Determinacja w realizacji celów
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • Zaangażowanie, inicjatywa i chęci do nauki.

Mile widziane:
  • Doświadczenie marketingowe,
  • Praktyczna wiedza z zakresu branży IT,
  • Znajomość narzędzi Jira i Git.
Obowiązki :
  • Budowanie, rozwijanie oraz utrzymanie sieci kontaktów i relacji biznesowych z klientami,
  • Udział w komunikacji z klientem (spotkania, negocjacje),
  • Tworzenie ofert dla klientów, w tym rozpoznanie potrzeb klienta i zaoferowanie zaspokajających je produktów 3mdeb,
  • Monitorowanie statusów zapytań ofertowych oraz obsługa systemu CRM,
  • Rozwijanie portfela produktów i usług 3mdeb i jego strukturyzowanie (w tym tworzenie dokumentacji),
  • Monitorowanie rynku, udział w targach i konferencjach,
  • Analiza i realizacja planów sprzedażowych firmy,
  • Tworzenie kampanii mailowych promujących produkty oraz usługi 3mdeb (w tym w sklepie online).
Oferujemy :
  • Techniczne szkolenie wprowadzające na stanowisko,
  • Elastyczne warunki zatrudnienia i godziny pracy,
  • Możliwość pracy hybrydowej i zdalnej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników (podstawa + prowizja od sprzedaży),
  • Wpływ na kierunek rozwoju działu Sales & Marketing,
  • Przyjazną atmosferę bez korporacyjnych procesów,
  • Możliwość wyjazdów na konferencje branżowe na całym świecie,
  • Dofinansowanie do szkoleń i certyfikacji,
  • Opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Dofinansowanie do kart sportowych,
  • Motywacyjny system premiowy,
  • Możliwość udziału w Programie Poleceń Pracowniczych,
  • Możliwości rozwoju w wybranym przez siebie kierunku.

    W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: [ukryte] . W treści maila prosimy podać nr referencyjny "Sales Engineer/ Inżynier Sprzedaży 2023". Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Aktualizacja: 11.04.2023