Sales Manager

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Obsługa klienta,
Turystyka
Poziom stanowiska
Specjalista,
Kierownik
Stacjonarna

Aktualizacja: 11 dni temu | Nr ref: 011/21/S

Hotel Nadmorski**** w Gdyni, to lider rynku na rynku usług hotelarsko-gastronomicznych od 20 lat. Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonej osoby gotowej profesjonalnie reprezentować Hotel w codziennych wyzwaniach. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref: 011/21/S

Sales manager reprezentuje Hotel wobec kontrahentów i gości, kierując się w swoim działaniu nadrzędnymi wartościami takimi jak: wysoki standard obsługi oraz dbałość o spełnienie oczekiwań.

Podstawowe zadania to:
  • zarządzanie zespołem w celu zapewnienia jakość obsługi zgodnej ze standardami hotelu
  • dobór, motywowanie i wsparcie osób w zespole
  • efektywna organizacja pracy zespołu
  • realizacja, prognozowanie oraz zarządzanie budżetem przychodów hotelu
  • analiza potrzeb klientów, doradztwo oraz formatowanie ofert dedykowanych
  • prowadzenie negocjacji i uzgodnień oraz tworzenie kalkulacji i umów
  • nawiązywanie kontaktów oraz budowanie relacji z kontrahentami i gośćmi
  • zarządzanie przepływem informacji pomiędzy działami operacyjnymi Hotelu
  • sprawowanie nadzoru nad realizacją wydarzeń
  • analiza rynku i konkurencji w zakresie potencjalnych szans rozwoju sprzedaży
  • pogłębianie wiedzy na temat segmentu biznesowego w Polsce
Osoba zainteresowana powinna mieć stabilny i realny plan rozwoju własnej kariery zawodowej mocno związanej z szeroko rozumianą branżą usług hotelowych świadczonych w otoczeniu biznesowym.

Potencjalnego kandydata powinno charakteryzować:
  • podejście biznesowe, zorientowane na wysoki standard współpracy zarówno z zespołem jak i Gośćmi i Klientem Hotelu
  • determinacja w realizacji założonych celów oraz postawionych zadań
  • empatia w budowaniu i utrzymaniu relacji z kontrahentami
  • efektywna i precyzyjna komunikacja  oraz umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne
  • umiejętność zarzadzania ambitnym zespołem skierowanym na osiąganie sukcesów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej  i zespołu
  • kreatywność i  poszukiwanie nowych możliwości i  rozwiązań
  • gotowość do podejmowania odpowiedzialnych wyzwań
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • doświadczenie we współpracy z klientami MICE, CORPO - mile widziane
  • wysoki poziom umiejętności obsługi programów pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B lub realny plan ukończenia kursu
Pracodawca oferuje:
  • współpracę ze wsparciem doświadczonej kadry managerskiej
  • bardzo dobrą atmosferę pracy skoncentrowaną na realizacji zadań
  • stabilne zatrudnienie w profesjonalnym zespole
  • możliwości rozwoju personalnego i awansu zawodowego
  • samodzielność w działaniu ocenianą poprzez realizację zadań
  • możliwość korzystania z benefitów oraz udogodnień oferowanych przez Hotel (m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, rabaty na usługi Hotelu)
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym, zaznaczonym w tytule nr referencyjnym, oraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: [ukryte]
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Hotel Nadmorski do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Hotel Nadmorski także na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64492201
  • Data wyróżnienia: 05.10.2021
  • Data wprowadzenia: 24.09.2021
  • Aktualizacja: 27.09.2021