Samodzielna księgowa

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Aktualizacja: 16 dni temu

WYMAGANIA:
  • WYKSZTAŁCENIE EKONOMICZNE ŚREDNIE LUB WYŻSZE FINANSE/RACHUNKOWOŚĆ
  • 2-3 LETNIE DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU KSIĄG HANDLOWYCH
  • DOBRA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU SYMFONIA FK
  • ZNAJOMOŚĆ  MS OFFICE -EXCEL
  • UMIEJĘTNOŚĆ ANALITYCZNEGO MYŚLENIA
  • ASERTYWNOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE I BEZKONFLIKTOWOŚĆ
  • ZDOLNOŚĆ DO SAMODZIELNEJ ORAZ ZESPOŁOWEJ PRACY
  • DOŚWIADCZENIE W BIURZE RACHUNKOWYM-MILE WIDZIANE
OBOWIĄZKI:
  • WPROWADZANIE DOKUMENTÓW KSIĘGOWYCH DO PROGRAMU FINANSOWO-KSIĘGOWEGO (FAKTURY, WYCIĄGI BANKOWE itp.),KONTROLA DOKUMENTÓW  I KSIĘGOWAŃ, ANALIZA I UZGADNIANIE ROZRACHUNKÓW,
  • RZETELNE I TERMINOWE PRZYGOTOWANIE DEKLARACJI, SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH, RAPORTÓW ORAZ WERYFIKACJA POD WZGLĘDEM ZGODNOŚCI Z USTAWĄ O RACHUNKOWOŚCI I USTAWAMI PODATKOWYMI
  • PROWADZENIE REJESTRÓW WYMAGANYCH PRZEPISAMI PRAWA BILANSOWEGO I PODATKOWEGO, W TYM EWIDENCJI ŚRODKÓW TRWAŁYCH
  • SPORZĄDZANIE SPRAWOZDAWCZOŚCI DO CELÓW STATYSTYCZNYCH, ZARZĄDCZYCH
  • WSPÓŁPRACA Z INSTYTUCJAMI ZEWNĘTRZNYMI (m.in.US,ZUS,GUS,NBP).
OFERUJEMY:
  • STAŁE ZATRUDNIENIE  NA UMOWĘ O PRACĘ ,
  • PROPONOWANE WYNAGRODZENIE OD 4000 zł (brutto)
  • PAKIET SZKOLEŃ I MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU ZAWODOWEGO UWZGLĘDNIAJĄCE ASPIRACJE PRACOWNIKÓW
  • CIEKAWĄ PRACĘ W PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62908398
  • Data wyróżnienia: 22 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 27 września 2019
  • Aktualizacja: 15 listopada 2019
  • Wyświetleń: 1 045
  • Wyświetleń na liście: 73 326