Samodzielna księgowa

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
4 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 24 dni temu

Wymagania: wykształcenie wyższe (rachunkowość,finanse,ekonomia),
- znajomość programu Symfonia, Fakt, Płatnik.

Doświadczenie zawodowe, praktyczna znajomość ustaw o rachunkowości.

Zakres obowiązków: prowadzenie pełnej księgowości (Sp. z o.o. Sp.k.), prowadzenie KPiR, Eksport,Import,WDT,WNT,rozliczanie wynagrodzeń,rozliczanie ZUS
Informacje o firmie
ASTRA TECHNOLOGIA BETONU SP Z O O
Firma Astra Technologia Betonu Sp. z o.o., zatrudniająca 10 pracowników, zajmuje się od 2006 roku handlem hurtowym dodatków do betonu na terenie kraju, UE a także w Europie Wschodniej.
Stabilna pozycja na rynku.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63598879
  • Data wyróżnienia: 1 września 2020
  • Data wprowadzenia: 24 lipca 2020
  • Aktualizacja: 31 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 984
  • Wyświetleń na liście: 26 634