Ogłoszenie nieaktualne

Samodzielna księgowa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista

Do naszego zgranego zespołu szukamy doświadczonej osoby na stanowisko:

Księgowa / Samodzielna Księgowa
miejsce pracy: Gdynia Chylonia

Jaki będzie Twój zakres obowiązków:
  • Obsługa małych podmiotów gospodarczych prowadzących księgowość na Pełnych księgach  dokumentów, wyliczanie obciążeń podatkowych, sporządzania sprawozdań i deklaracji podatkowych
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie z zakresu rachunkowości i finansów
  • Znajomość zasad rachunkowości oraz wiedza o podatkach
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w Księgowości
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów finansowo-księgowych, mile widziana znajomość programu Symfonia
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Rzetelność i wytrwałość w realizacji powierzonych zadań
co możemy Tobie zaoferować:
  • Możliwość praktycznego  wykorzystania zdobytej do tej pory wiedzy z zakresu finansów i rachunkowości
  • Szansa dalszego rozwoju, szkolenia i zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia w branży księgowości
  • Nowoczesne narzędzia pracy,
  • Komfortowe warunki pracy w małym biurze
  • Umowa o pracę lub b2b
  • Dobra kawa, świetna atmosfera, wzajemny szacunek i wsparcie
  • Są jeszcze inne benefity: prywatna opieka medyczna,  i rzeczywista satysfakcja z pracy

Informacje o firmie:
ksiegowygdynia.pl

Aktualizacja: 02.10.2023