Samodzielna księgowa

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt
Branża / kategoria
Audyt / Podatki,
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Aktualizacja: 4 dni temu | Nr ref: SK/1/11/22

Poszukujemy osoby do zespołu w dziale księgowości biura rachunkowego.

Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w samodzielnym rozliczaniu firm w zakresie podatków
  • doświadczenie w pełnej księgowości oraz kpir
  • wykształcenie minimum średnie
  • praktyczna znajomość przepisów - VAT, rachunkowość
  • komunikatywność oraz umiejętności pracy w zespole
  • systematyczność, sumienność i dokładność w działaniu
  • umiejętność organizacji czasu pracy i dotrzymywania terminów
  • sprawna obsługa komputera, w tym pakietu MS Office (Excel, Word)
  • doświadczenie w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem
Twoje zadania:
  • prowadzenie kompleksowej obsługi księgowej firm obsługiwanych przez nasze biuro - głównie pełne księgi
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • kontakt z klientami biura w zakresie świadczonej obsługi
Oferujemy:
  • pracę w młodym dynamicznym i pogodnym zespole
  • dobre warunki pracy w komfortowym biurze
  • możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia
  • dostęp do nowych technologii i rozwiązań
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dobre warunki płacowe
  • pracę w stabilnej firmie działającej 20 lat na rynku
  • pyszną kawę i poczucie humoru :)

CV prosimy przesyłać na adres [ukryte]  , w tytule proszę wpisać sygnaturę ogłoszenia SK/1/11/22

Informacje o firmie
Jesteśmy biurem rachunkowym z 20-to letnim doświadczeniem na rynku. Pracujemy na nowoczesnych narzędziach pozwalających na pracę w modelu hybrydowym (biuro/zdalnie). Każdy współpracownik dysponuje mobilnymi narzędziami pracy.

Nie łączymy w zadaniach księgowych prac kadrowo-płacowych. Zadaniami płacowymi zajmuje się dział kadr i płac a księgowo-podatkowymi dział księgowości.

Pracę zlecamy w oparciu o współpracę b2b lub umowę zlecenie na bardzo atrakcyjnych warunkach rozliczeniowych.

zobacz klauzulę