Ogłoszenie nieaktualne

Księgowa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • Samodzielne dekretowanie i księgowanie dokumentów finansowych,
  • Udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych i dokumentacji dla Urzędu Skarbowego,
  • Bieżąca kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • Uczestnictwo w zamknięciach okresowych ksiąg spółek.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie ekonomiczne,
  • Doświadczenie w księgowości na analogicznym stanowisku,
  • Dobra  znajomość przepisów podatkowych i księgowych,
  • Znajomość programu Symfonia FK,
  • Znajomość pakietu Ms Office (szczególnie Excel),
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy zespołowej.
Oferujemy:
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Pracownicze ubezpieczenie grupowe
  • Wsparcie całego zespołu – nie tylko w czasie wdrożenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  z klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych na adres:  [ukryte]

Aktualizacja: 01.02.2024