Samodzielna księgowa /Samodzielny księgowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 11000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Kancelaria Prawno – Rachunkowa Mariola Kuczyńska z siedzibą w Gdańsku poszukuje Pracownika na stanowisko:

                                Samodzielna Księgowa/ Samodzielny księgowy

Obowiązki
  • prowadzenie ksiąg handlowych w oparciu o przepisy ustawy o rachunkowości,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • kontrola rozrachunków,
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych (ze wsparciem biegłego rewidenta),
  • przygotowywanie raportów i analiz finansowych,
  • obsługa sprawozdawczości GUS,
  • kontakt z klientami i z urzędami.

Wymagania
  • doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej minimum 2 lata,
  • zaangażowanie w powierzone zadania,
  • umiejętność zarządzania czasem, dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji.

Zapewniamy
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatkowe benefity,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, na pełen etat,
  • elastyczny czas pracy,
  • komfortowe warunki pracy, umożliwiające rozwój i spełnienie zawodowe,
  • przyjazną i życzliwą atmosferę w pracy,
  • wsparcie merytoryczne zespołu, w tym łatwy i bezpośredni dostęp do biegłego rewidenta nadzorującego Twoją pracę,
  • możliwość pogłębiania wiedzy i rozwoju w zakresie rachunkowości i podatków (stały dostęp do platform szkoleniowych, dostęp do portalu informacji prawnych, możliwość finansowania szkoleń indywidualnie wybranych przez Ciebie),
  • dostęp do narzędzi elektronicznego wczytywania dokumentacji do ksiąg w celu ułatwienia Twojej pracy,
  • pomoc młodszej księgowej w obsłudze przydzielonych Ci firm,
  • możliwość awansu na stanowisko kierownicze ds. obsługi pełnych ksiąg,

Aktualne CV prosimy kierować na adres e-mail [ukryte] wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Prawno-Rachunkową Mariola Kuczyńska w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Informacje o firmie
Jesteśmy prężnie rozwijającą się Kancelarią prowadzącą działalność w szeroko pojętym obszarze księgowości, kadr i płac, doradztwa podatkowego oraz prawnego. Od ponad 10 lat prowadzimy obsługę wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych, z nastawieniem na zadowolenie i satysfakcję zarówno klientów jak i naszych pracowników. Zależy nam przy tym na zachowaniu charakteru średniej wielkości, rodzinnej firmy tworzącej zżyty i zgrany zespół. W naszym zespole pracują specjaliści wykonujący wolne zawody jak biegły rewident i radca prawny, osoby z doświadczeniem w księgowości i kadrach – płacach oraz osoby na początku swojej kariery zawodowej.

Aktualizacja: 21.07.2023