Samodzielny Księgowy

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 minut temu

W związku z dynamicznym rozwojem oraz powiększaniem portfolio obsługiwanych podmiotów, poszukujemy partnera do rozwoju w postaci doświadczonej osoby:

Wymagania:
  • minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy w księgowości, najlepiej w biurze rachunkowym;
  • znajomość aktualnych przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT) i z zakresu ustawy o rachunkowości;
  • znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość i Saldeo;
  • znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie
  • śledzenie zmiany w prawie podatkowym i przekładanie tego na operacje gospodarcze u klientów biura rachunkowego;
  • umiejętność pracy w zespole, chęć usprawniania sobie i współpracownikom pracy
  • samodzielność i sumienność;
  • wychodzenie z inicjatywą;
  • zaangażowanie i skrupulatność
  • nastawienie na efektywność pracy
  • otwartość na nowe wyzwania
  • pozytywne nastawienie i poczucie humoru mile widziane :) dbanie o dobrą atmosferę w biurze;
  • gotowość pracy od końca września lub od 01.10.2022

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie pod nadzorem ksiąg handlowych i kpir
  • sporządzanie rozliczeń podatkowych PIT, CIT i deklaracji VAT
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientami biura
  • analiza rozrachunków oraz kontrola płatności
  • uzgadnianie kont
  • nadzór nad pracą asystentów księgowych

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub B2B - do wyboru
  • wsparcie z zakresu rachunkowości, podatków i informatyki
  • dobrą atmosferę w biurze i komfortowe warunki pracy
  • Multisport
  • dodatkowy pakiet medyczny
  • dofinansowanie do szkoleń

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 2 minuty temu
Ogłoszenie maxi
avatar

PM

h...@pmksi... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdynia Śródmieście
Antoniego Abrahama 26/4
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 15 dni (do 30.08.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64388938
  • Data wyróżnienia: 14.08.2022
  • Data wprowadzenia: 22.07.2021
  • Aktualizacja: 14.08.2022