SAMODZIELNY/(A) KSIĘGOWY/(A)

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 16 dni temu

Osoba na tym stanowisku będzie kluczowym partnerem dla Głównego Księgowego. Będzie odpowiedzialna za prowadzenie uzgodnionych procesów księgowych  oraz efektywną współpracę w zespole księgowości jak i tez z innymi osobami w organizacji.

Opis stanowiska :
  • ewidencja środków trwałych
  • księgowanie transakcji związanych z zamknięciem miesiąca
  • nadzór nad prawidłowością rozliczania VAT
  • nadzór nad prawidłowością ewidencji kosztów NKUP
  • przygotowanie podstawowych zestawień na koniec miesiąca
  • uzgadnianie części kont
  • wsparcie zamknięcia roku obrachunkowego
  • realizacja płatności
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • ewidencja pozostałych operacji w uzgodnionym zakresie
  • nadzór nad osobami wspomagającymi obsługiwane procesy
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe lub średnie – preferowane kierunki: finanse, rachunkowość
  • minimum 5 letnie  doświadczenia na podobny/m stanowisku
  • doświadczenie i umiejętność pracy na systemie finansowo księgowym – znajomość systemu Symfonia
  • znajomości przepisów księgowych i podatkowych, działalności pożytku publicznego i o wolontariacie a także z zakresu zamówień publicznych i ich praktycznego stosowania
  • efektywne funkcjonowanie w dynamicznym środowisku
  • samodzielność, komunikatywność, sumienność, dokładność, nastawienie na współpracę
W zamian oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, z bardzo pozytywną dla otoczenia misją działania
  • umowę o pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym i ogólnopolskim

zobacz klauzule
Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio
Adres
Puck
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość / Audyt / Podatki
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 62428844
  • Data wyróżnienia: 5 kwietnia 2019
  • Data wprowadzenia: 5 kwietnia 2019
  • Wyświetleń: 295
  • Wyświetleń na liście: 3 952