Scrum Master

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
IT / Programowanie,
Zarządzanie projektami
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 miesiące temu

W G-Forces Polska poszukujemy doświadczonego Scrum Mastera, który wspomoże nasze zespoły rozwijające oprogramowanie dla branży motoryzacyjnej.

Zakres obowiązków:

- Odpowiedzialność za zrozumienie i przestrzeganie zasad Scruma przez zespoły
- Wsparcie i motywowanie członków zespołów w realizacji zadań
- Rozwiązywanie problemów i usuwanie pojawiających się przeszkód
- Organizacja i prowadzenie ceremonii Scrum
- Wsparcie zespołów w szacowaniu czasu wykonania zadań
- Pomoc w identyfikacji i implementacji potencjalnych usprawnień pracy zespołów

Oczekiwania:

- Przynajmniej półroczne doświadczenie w roli Scrum Mastera
- Zainteresowanie zagadnieniami metodologii Agile, aktywne poszerzanie swojej wiedzy
- Zdolności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

- wcześniejsze doświadczenie w branży IT
- certyfikat Scrum Mastera
- doświadczenie z metodologią Kanban

Oferujemy:

- Pracę z kilkuosobowymi, międzynarodowymi zespołami implementującymi duże projekty internetowe dla branży motoryzacyjnej
- Możliwość wykazania się kreatywnym podejściem do rozwiązywania problemów
- Stabilne zatrudnienie z umową o pracę
- Atrakcyjne biuro w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym
- Elastyczne godziny pracy
- Ubezpieczenie grupowe
- Karnety sportowe
- Cykliczne imprezy integracyjne
- W pełni wyposażone stanowisko pracy (Apple)
- Dostęp do bogatej biblioteki firmowej

Chętnych do dołączenia do naszego zespołu zapraszamy do nadesłania CV na adres  k...@gforc... Wyświetl e-mail
  • Numer ogłoszenia: 62570538
  • Data wyróżnienia: 13 czerwca 2019
  • Data wprowadzenia: 29 maja 2019
  • Aktualizacja: 26 czerwca 2019
  • Wyświetleń: 533
  • Wyświetleń na liście: 19 463