Sekretarka

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3500 - 4500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 16 dni temu

Zadania:
  • bieżąca obsługa biura oraz przychodzących gości
  • prowadzenie kalendarza spotkań oraz rejestru urlopów i nieobecności
  • koordynacja obiegu dokumentów w tym wprowadzanie dokumentów korporacyjnych i finansowo-księgowych do systemu Workflow
  • sporządzanie pism, wniosków i pełnomocnictw
  • porządkowanie i archiwizacja dokumentów księgowych
  • współpraca z biurem księgowym, obsługującym spółki
  • zamawianie i ofertowanie materiałów niezbędnych do funkcjonowania biura
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, prowadzenie korespondencji, także przygotowywanie przesyłek kurierskich
  • wsparcie Zarządu w sprawach organizacyjnych
  • współpraca z administracją budynku
Wymagania:
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność, dokładność i systematyczność
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • zaangażowanie w wykonywanie zadania
  • znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel oraz Word
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe, w zależności od efektów wykonywanych zadań
  • Możliwość realnego kreowania swojej pracy – zależy nam na osobie samodzielnej i aktywnej
  • Zdobywanie doświadczeń w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Owocowe czwartki

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64831059
  • Data wyróżnienia: 21.06.2022
  • Data wprowadzenia: 12.05.2022
  • Aktualizacja: 21.06.2022