Sekretarz/ Sekretarka Redakcji

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Redakcja / dziennikarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Twoja Telewizja Morska sp. z o. o. z siedzibą w Wejherowie przy ulicy Przemysłowej 3 poszukuje pracownika na stanowisko: Sekretarz/ Sekretarka Redakcji

Branża: Media
Stanowisko: Sekretarz / Sekretarka Redakcji
Charakter pracy: praca na miejscu
Rodzaj umowy: umowa o pracę – ½ lub ¾ etatu

Wymagania:
  • Preferowane wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office;
  • znajomość środowisk Facebook, Instagram
  • wysoka komunikatywność;
  • umiejętność analizy i syntezy danych;
  • doskonała organizacja pracy, asertywność;
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będą dodatkowym atutem.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
  • prowadzenie kompleksowej obsługi administracyjno-organizacyjnej sekretariat Redakcji;
  • wspieranie pracy i działań pracowników Redakcji (kalendarz spotkań, kalendarz zdarzeń);
  • sporządzanie raportów i zestawień związanych z pracą Redakcji, nadzór nad realizacją umów;
  • publikacja komunikatów w wybranych mediach należących do TTM;
  • odpowiedzialność za dystrybucję informacji wpływających do Redakcji;
  • nadzór nad ewidencją oficjalnej korespondencji wpływającej i wypływającej z Redakcji;
  • odpowiedzialność za sprawną obsługę wizyt gości Redakcji.

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole;
  • szansę rozwoju zawodowego;
  • motywujący system wynagrodzeń.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy nadsyłać na adres email: [ukryte]

Prosimy o dopisanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.
Składający powinien w swoim CV zawrzeć klauzulę o żądanej treści, wówczas będzie ona rozpatrywana.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63535847
  • Data wyróżnienia: 9 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 2 lipca 2020
  • Wyświetleń: 1 113
  • Wyświetleń na liście: 5 329