Sekretarz w biurze rzeczoznawcy samochodowego i maszynowego

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł,
Motoryzacja
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 miesięcy temu

Obowiązki:
  • prowadzenie biura
  • koordynacja, kompletowanie i obróbka dokumentacji
  • kontakt z klientami - rejestracja zleceń
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
  • obsługa korespondencji email
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane zainteresowanie techniką motoryzacyjną i maszynową
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasuu
  • umiejętności zarządzania przepływem informacji w zespole,
  • wysoka kultura osobista, energia, komunikatywności oraz zaangażowanie
  • umiejętność pozyskiwania informacji niezbędnych do pracy
  • samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • zdolność logicznego i analitycznego myślenia
  • posługiwanie się poprawną polszczyzną (stylistyka, ortografia, interpunkcja)
  • prawo jazdy kat. B
  • niekaralność
  • kreatywność
  • pozytywne nastawienie i chęć niesienia pomocy innym
Oferujemy:
- przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków
- kameralną atmosferę pracy
- stabilne zatrudnienie
- wsparcie doświadczonego zespołu
- luźną atmosferę w miejscu pracy i w miłej atmosferze
- zapewnimy wygodne stanowisko
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- możliwość rozwoju zawodowego
- stabilne zatrudnienie w rozwijającym się biurze rzeczoznawczym
- umowę o pracę na czas określony/nieokreślony po okresie próbnym
- możliwość awansu i podwyżek ze względu na zaangażowanie w rozwój firmy i staż współpracy
- wynagrodzenie ściśle powiązane z umiejętnościami, doświadczeniem oraz efektami pracy

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62595638
  • Data wyróżnienia: 6 czerwca 2019
  • Data wprowadzenia: 6 czerwca 2019
  • Aktualizacja: 28 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 542
  • Wyświetleń na liście: 6 228