Senior Project Manager (e-commerce)

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Kierownik,
Dyrektor / Prezes
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Gonito to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma. Od pięciu lat aktywnie działamy w branży e-commerce, pośrednicząc w sprzedaży na największej platformie sprzedażowej w Europie. Gonito jako pierwsza polska firma została certyfikowanym dostawcą usług w sieci Amazon Service Provider Network (Amazon SPN) i jako lider na rynku cieszy się dużą rozpoznawalnością w branży. W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi usługami w Polsce i Europie oraz dynamicznym rozwojem, poszerzamy nasz już ponad 50-osobowy zespół i zapraszamy do niego również Ciebie!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Senior Project Manager. Do Twoich zadań w Gonito będzie należało planowanie i zarządzanie kluczowymi projektami w firmie, usprawnianie funkcjonujących procesów oraz rozwijanie nowych obszarów biznesu. Jeżeli posiadasz ugruntowane doświadczenie w obszarze Project Managementu i chcesz dołączyć do zespołu tworzącego innowacyjną firmę z globalnym potencjałem rozwoju – ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
  • Będziesz zaangażowany w kluczowe obszary rozwoju startupu (struktura organizacyjna, dostawcy, klienci, finansowanie);
  • Będziesz uczestniczyć w planowaniu i monitorowaniu pracy zespołu oraz dostawców;
  • Do Twoich zadań będzie należała analiza, ocena ryzyk i weryfikacja nowych przedsięwzięć;
  • Wspólnie z zarządem zajmiesz się kreowaniem oraz realizacją planów rozwoju firmy w długofalowej perspektywie czasowej;
  • Będziesz raportować bezpośrednio do Zarządu i z nim ściśle współpracować.

Wymagania:
  • Minimum 7 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami;
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Doświadczenie w pracy dla branży e-commerce/ IT/ media/ fintech;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
  • Biegła znajomość obsługi komputera (MS Office, GSuite, systemy CRM);
  • Znajomość zagadnień prawnych, finansowych i podatkowych;
  • Doświadczenie w efektywnym kreowaniu i wdrażaniu planów biznesowych;
  • Asertywność, doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.
Mile widziane:
  • Studia podyplomowe lub dodatkowe certyfikaty z obszaru Project Managementu;
  • Doświadczenie na poziomie kadry zarządzającej;
  • Znajomość zagadnień związanych z branżą e-commerce.
Oferujemy:
  • Możliwość długofalowego rozwoju zawodowego i osiągania ambitnych celów;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz premie od zrealizowanych celów;
  • Zatrudnienie w oparciu o Kontrakt b2b;
  • Realny wpływ na rozwój firmy będącej liderem w swojej branży;
  • Przyjazną atmosferę pracy, ambitny i zaangażowany zespół;
  • Elastyczny czas pracy;
  • W pełni wyposażone biuro w dogodnej lokalizacji (Gdynia Redłowo), z darmowym parkingiem.
Zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV pod wskazany adres mailowy: [ukryte]

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64194784
  • Data wyróżnienia: 24 czerwca 2021
  • Data wprowadzenia: 29 marca 2021
  • Aktualizacja: 17 czerwca 2021
  • Wyświetleń: 895
  • Wyświetleń na liście: 35 834