Serwisant automatów vendingowych

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3600
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

W związku z rozwojem sieci naszych automatów poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Gdzie będziesz pracować?
Siedziba firmy znajduje się w Sopocie. Praca na stanowisku serwisanta automatów wiąże się z wyjazdami na terenie Trójmiasta i okolic.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?
  • Obsługa automatów vendingowych,
  • Dbanie oraz utrzymywanie porządku w automatach,
  • Podstawowa naprawa automatów vendingowych w siedzibie firmy oraz wyjazdy serwisowe,
  • instalacja automatów u klientów,
  • transport automatów samochodem,
  • dostawy i rozładunek towaru,
  • ścisła współpraca z innymi działami.
Czego oczekujemy od Ciebie?
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie w branży vendingowej mile widziane,
  • książeczka sanepidowska również mile widziana.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
  • szkolenia zawodowe ukierunkowane na serwis automatów vendingowych,
  • dofinansowanie do karty Multisport oraz pakietów MultiLife,
  • współpraca z doświadczonym zespołem serwisantów,
  • konkurencyjne wynagrodzenie - pensja plus premia za dobre wyniki w pracy.
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i spełniasz powyższe wymagania – koniecznie wyślij swoje CV na adres mailowy [ukryte] z dopiskiem Serwisant automatów vendingowych.
Jeśli chcesz byśmy do Ciebie oddzwonili - nie zapomnij dodać klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 05.07.2023