Serwisant ekspresów do kawy - technik

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4800 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Monterzy, serwisanci,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Oferujemy:
- rozwój zawodowy i szkolenia
- pracę w wykwalifikowanym, dynamicznym zespole serwisantów
- długoterminową współpracę
- wielozadaniowe stanowisko
- niezbędne narzędzia pracy
- samochód na wyjazdy służbowe

Obowiązki:
- serwis, naprawy i czyszczenie urządzeń w serwisie oraz u klientów
- kalibracja i programowanie ekspresów
- dostawy kawy i środków konserwujących do klientów
- obsługa i przygotowywanie wysyłek kurierskich
- przyjmowanie i wydawanie ekspresów serwisowych i zastępczych

Wymagania:
- podstawowa znajomość zagadnień technicznych (elektrycznych i mechanicznych) w sprzęcie AGD oraz narzędzi do ich serwisowania
- prawo jazdy kat. B,
- silna motywacja do pracy,
- pełne zaangażowanie na pełny etat,
- dyspozycyjność, - praca w godzinach 8:00-16:30
- umiejętność pracy w zespole,
- sumienność
- punktualność
- obsługa maila
*doświadczenie w naprawach sprzętu AGD będzie dodatkowym atutem

Prosimy o przesyłanie aplikacji TYLKO na e-mail: [ukryte] wpisując w tytuł "CV serwisant"

Aktualizacja: 26.11.2023