Serwisant hulajnóg miejskich

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / serwis / usługi,
Serwis / usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 30 dni temu

Szukasz ciekawej pracy? Lubisz pracować w ruchu, a nie 8 godzin przy biurku? Interesuje Cię majsterkowanie?
Świetnie się składa, bo mamy dla Ciebie idealną ofertę! Obecnie dla naszego Klienta, wiodącej firmy na rynku ekoefektywnego transportu, producenta hulajnóg, poszukujemy: Serwisanta hulajnóg miejskich.

Lokalizacja: Gdańsk

oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z agencją pracy Randstad,
  • pracę na pełen etat,
  • pracę w tygodniu oraz niekiedy w weekendy w godzinach 09:00-17:00,
  • stawkę godzinową,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • możliwość skorzystania z oferty benefitowej Randstad ( karta sportowa, opieka medyczna).
zadania
  • rozstawianie hulajnóg elektrycznych do odpowiednich miejsc w Gdańsku,
  • sprawdzenie lokalizacji hulajnóg za pomocą aplikacji w smartfonie,
  • wykonywanie drobnych napraw hulajnóg.
oczekujemy
  • chęci do pracy w terenie,
  • dostępu do smartfona,
  • umiejętności korzystania z podstawowych narzędzi,
  • mile widziane prawo jazdy kat.B,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Nie zwlekaj, aplikuj!
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63261666
  • Data wyróżnienia: 4 marca 2020
  • Data wprowadzenia: 18 lutego 2020
  • Aktualizacja: 19 lutego 2020
  • Wyświetleń: 992
  • Wyświetleń na liście: 32 208