Serwisant Klimatyzacji i Urządzeń Chłodniczych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Naprawa / Serwis / Usługi,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Nasz  dział serwisowy  poszukuje pracowników na stanowisko serwisanta systemów klimatyzacji i wentylacji. Zapraszamy osoby, które posiadają doświadczenie w branży chłodniczej lub automatyki.

Opis stanowiska:
  • wykonywanie okresowych przeglądów serwisowych urządzeń klimatyzacyjnych,
  • diagnostyka i usuwanie awarii urządzeń klimatyzacyjnych,
  • wymiana części w urządzeniach klimatyzacyjnych,
  • wykonywanie podłączeń instalacji klimatyzacyjnych, wodnych, elektrycznych,
  • montaż instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych, m in. instalacja i uruchamianie klimatyzatorów, klimakonwektorów, agregatów skraplających, wentylatorów
Wymagania:
  • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
  • Doświadczenie w pracy jako monter klimatyzacji. Możliwość przyuczenia.
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz urządzeń pomiarowych
  • Dokładność, dbałość o estetykę pracy, punktualność, przestrzeganie przepisów BHP
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole.
  • Dodatkowym atutem (lecz nie koniecznym ) będzie umiejętność spawania, lutowania twardego bądź uprawnienia F-gazowe oraz uprawnienia elektryczne 1kV SEP
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność czytania schematów elektrycznych i znajomość automatyki
  • Możliwość przyuczenia do zawodu
  • Zarobki uzależnione od doświadczenia
Oferujemy:
  • stałą pracę od zaraz
  • umowę o pracę lub inny rodzaj zatrudnienia dopasowany do twoich potrzeb
  • wynagrodzenie miesięczne zależne od umiejętności
  • szkolenia i kursy
  • Pakiet medyczny
CV  prosimy, przesyłać na  [ukryte]
W tytule maila prosimy o wpisanie "Serwisant"
a plik CV oznaczyć "serwisant imię nazwisko"

Aktualizacja: 08.05.2023