Serwisant komputerowy

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Praktyka / staż
Branża / kategoria
Naprawa / serwis / usługi,
Wsparcie techniczne / helpdesk
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 17 dni temu

Od serwisanta wymagamy przede wszystkim nienagannej obsługi klienta. W Itvip serwisant to pewnego rodzaju „frontman”, dlatego sam fakt całkiem niezłego radzenia sobie z usterkami technicznymi komputerów nie wystarczy na tym stanowisku. Szukamy speca od napraw, który będzie zaprzeczeniem stereotypu informatyka.
W zakres obowiązków wchodzą:
  • naprawy i wymiany wszystkich możliwych elementów komputerów stacjonarnych i laptopów
  • przyjmowanie i wydawanie sprzętu z serwisu
  • pomoc zdalna, także podmiotom spoza Trójmiasta
  • składanie zestawów komputerowych szytych na miarę
Szukamy osoby, która lubi nowinki techniczne, interesuje się sprzętem komputerowym i lubi taką pracę.

Najchętniej szukamy kogoś na dłużej, ale rozważymy wszystkie opcje, jeżeli trafimy na odpowiedniego kandydata.

Zgłoszenia proszę wysyłać w formie mailowej na wskazany adres e-mail.
CV i wszelkie załączniki proszę przekazywać w formie pdf.

Mile widziane parę informacji o sobie i swoich umiejętnościach.
Dodatkowo proszę w zgłoszeniu o zawarcie tych informacji:
1) Preferowane zatrudnienie (kontrakt, umowa o prace - pełen etat, umowa o pracę - część etatu)
2) Informacje o swoich wymaganiach finansowych
3) W przypadku braku pełnej dyspozycyjności (np. przez studia lub inne zajęcia) informacji o tym.
4) Informacje o swoich umiejętnościach przy naprawie komputerów. Krótko mówiąc co potrafisz i co jest Twoją mocną strona.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63844179
  • Data wyróżnienia: 22 października 2020
  • Data wprowadzenia: 22 października 2020
  • Aktualizacja: 13 listopada 2020
  • Wyświetleń: 1 135
  • Wyświetleń na liście: 11 719