Serwisant systemów / Administrator Systemów

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
5 500
Wynagrodzenie brutto (do)
8 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Administrowanie siecią,
Wsparcie techniczne / helpdesk,
Bezpieczeństwo / audyt
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 18 dni temu | Nr ref: Dział Serwisu IT

Wymagania:
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień serwisowych i administracyjnych Windows/Linux
  • Dobra komunikacja i dociekliwość to Twoje mocne strony,
  • Radzisz sobie w sytuacji stresowej i przesadnie nie panikujesz,
  • Potrafisz dogadać się po angielsku w sprawach technicznych,
  • Potrafisz zmodyfikować i napisać skrypt w bash, powłoce cmd lub power shell
  • Znajomość zasad i technologii zabezpieczania systemów i danych,
  • Znajomość O365/M365, szczególnie w obszarach security & compliance to dodatkowy atut,
  • Znajomość UTM to dodatkowy atut,
  • Znajomość ITIL to dodatkowy atut.
Obowiązki:

  • Pracujesz zgodnie z normą ISO 27001
  • Obsługujesz serwisowo i administracyjnie systemy w opiece naszej Firmy,
  • Wspierasz zespół w rozwiązywaniu nieszablonowych problemów.
  • Obsługujesz systemy zarządzania bezpieczeństwem,
  • Obsługujesz systemy monitorujące poprawną pracę systemów IT,
  • Utrzymujesz w pełnej gotowości wdrożone systemy informatyczne,
  • Projektujesz nowe rozwiązania IT korzystając z technologii i dobrych praktyk naszej Firmy,
  • Wykrywasz i usprawniasz niedoskonałości systemów informatycznych,
  • Wdrażasz, testujesz oprogramowanie,
  • Współpracujesz z zespołem i wymieniasz się wiedzą.
Oferujemy:

  • Na co dzień działania w zespole specjalistów i pasjonatów,
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi oraz szkoleń,
  • A do tego dobrą i koleżeńską atmosferę, brak nudy i adekwatne wynagrodzenie oraz premie, nawet w okresie próbnym,
  • Dzień pełen wrażeń,
  • A po godzinach karta benefit (Multisport) i spotkania rozrywkowe :)
Forma współpracy:

Umowa o pracę lub umowa zlecenie.

  Szanujemy Twój i nasz czas. Prosimy NIE kontaktować się telefonicznie Zapraszamy do nadsyłania CV w formacie pdf. Zamiast listu motywacyjnego poprosimy o dwa powody, dla których warto abyśmy się spotkali :)

[ukryte]

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63642404
  • Data wyróżnienia: 1 września 2020
  • Data wprowadzenia: 11 sierpnia 2020
  • Aktualizacja: 1 września 2020
  • Wyświetleń: 944
  • Wyświetleń na liście: 29 151