Serwisant - Technik obrabiarek do metalu

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Mechanika,
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska:
naprawa obrabiarek do metalu konwencjonalnych i CNC
uruchomienia maszyn u naszych klientów

Wymagania:
poszukujemy pracowników z doświadczeniem na podobnym stanowisku
praktyczna znajomość podstawowych zagadnień mechaniki, elektryki
znajomość budowy obrabiarek do metalu
samodzielna naprawa oraz konserwacja obrabiarek u klientów
wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych
przeglądy okresowe urządzeń
analiza usterek, rozwiązywanie problemów technicznych
umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych i hydraulicznych
prawo jazdy kat. B
dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów na terenie całego kraju

Mile widziane:
uprawnienia do 1kV – eksploatacja
uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnicy
znajomość zagadnień automatyki przemysłowej

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie
wynagrodzenie: 7 000 zł brutto miesięcznie (umowa o pracę) lub 9 000 zł brutto miesięcznie (własna działalność)
Informacje o firmie
Eurometal Sp. z o.o. już od 32 lat dostarcza obrabiarki do metalu. Zaufało nam tysiące klientów oraz producentów maszyn i urządzeń, których maszyny sprzedajemy. Siedziba naszej firmy mieści się w miejscowości Miszewko koło Gdańska.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Serwisant - Technik obrabiarek do metalu

Aktualizacja: 21.08.2023