Serwisant układów chłodniczych - Gdańsk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Elektronika / Elektryka,
Mechanika
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

BALTICON S.A. jest polską firmą logistyczno-handlową. Zajmujemy się transportem, serwisem oraz sprzedażą i wynajmem kontenerów morskich. Działalność prowadzimy na terenie Unii Europejskiej, posiadamy oddziały w Polsce, Niemczech i w Hiszpanii. Firma została założona w 1991 roku, w naszej grupie pracuje ponad 250 osób.

Pod marką Eco Containers prowadzimy działalność sprzedaży i wynajmu kontenerów morskich, chłodni oraz kontenerów mieszkalnych. W Gdańsku posiadamy zakład produkcyjny, gdzie dokonujemy modyfikacji kontenerów morskich.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Serwisant układów chłodniczych

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska
  • Przegląd i serwis układów chłodniczych oraz elektronicznych w agregatach
  • Współpraca z poszczególnymi oddziałami firmy oraz Klientami na terenie województwa pomorskiego
  • Praca zmianowa w godzinach 07:00 - 15:00, 15:00 - 23:00 (oraz weekendy) - zmiany są w systemie rotacyjnym

Oczekiwania
  • Wykształcenie techniczne lub inżynieryjne (elektryka, elektrotechnika, chłodnictwo i klimatyzacja lub pokrewne)
  • Prawo jazdy kat.B
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz wyjazdów służbowych
  • Mile widziane osoby z uprawnieniami SEP i F-GAZ lub osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia
  • Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet benefitów
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży chłodniczej oraz uprawnień SEP i F-GAZ