Składanie pojemników - praca do 15.12.2019

Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kontrola jakości / Audyt,
Produkcja,
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 14 dni temu | Nr ref: SKP/11/19

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Prace manualne – składanie pojemników (do 15.12.2019)

Miejsce pracy: Gdańsk Letnica

Obowiązki:

- składanie gotowych pojemników,
- przygotowywanie produktów do wysyłki,
- kontrola jakości produktu.

Wymagania:

- zaangażowanie i chęć do pracy
- sprawność manualna
- umiejętność wizualnej kontroli wyrobu,
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:

- pracę w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku,
- umowę zlecenie (do 15.12.2019 z możliwością przedłużenia),
- stawkę 16,00 zł brutto/h.

Opis dodatkowy:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :
1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym SKP/11/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554.

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 2 dni temu
Aktualizacja: 4 dni temu
Aktualizacja: 10 dni temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 17 minut temu
Aktualizacja: 3 godziny temu
Aktualizacja: 23 godziny temu
Aktualizacja: 1 dzień temu
Ogłoszenie podstawowe
583409... Zadzwoń
r...@actio... Wyświetl e-mail
Actio HR
Adres
Gdańsk Letnica
Ważne jeszcze 0 dni (do 22.11.2019)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Strzelecka 7B
NIP
9571072492
actio-hr.pl
  • Numer ogłoszenia: 63014221
  • Data wyróżnienia: 8 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 8 listopada 2019
  • Aktualizacja: 14 listopada 2019
  • Wyświetleń: 515
  • Wyświetleń na liście: 6 062
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS