Sklep Rowerowy sprzedawca - pomocnik mechanika rowerowego

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Serwis / Usługi,
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

W związku z prężnym rozwojem firmy szukamy kandydata na stanowisko:

Sprzedawca, pomocnik mechanika rowerowego

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż rowerów, akcesoriów
  • pomoc w przyjęciu towaru
  • układanie towaru
  • przygotowanie rowerów do sprzedaży,
  • wykonywanie  drobnych napraw serwisowych
  • sprzątanie sklepu
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • stawkę 20 zł netto/h + premia uznaniowa
  • udział w wewnętrznych programach rozwojowych i szkoleniach
  • atrakcyjne rabaty na zakupy w naszej firmie
Profil kandydata:
  • student, studentka, uczeń, uczennica
  • miejsce zamieszkania okolice Banina
  • nie musisz posiadać doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy,
  • chęć do pogłębiania wiedzy i umiejętności
  • zainteresowania rowerowe
  • dyspozycyjność 3-4 dni w tygodniu  3-4 godziny/ dziennie
CV proszę składać na adres [ukryte] w tytule Sprzedawca.
Informacje o firmie
Mechanika Rowerowa
Pod tak intrygującą nazwą kryje się sklep i serwis rowerowy zlokalizowany w Baninie, znajdującym się ok 18km od każdego z trójmiejskich miast.
Jego właścicielem jest człowiek o ponad 20-letnim doświadczeniu w branży rowerowej.
Firma zajmuje się naprawą rowerów wszystkich marek, sprzedażą rowerów marki Kelly’s, Jobo Bike oraz prowadzeniem kursów i szkoleń technicznych dla przyszłych i aktualnych mechaników rowerowych.

Aktualizacja: 05.03.2023