Ogłoszenie nieaktualne

Monter / Spawacz / Kowal

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Praca w Polsce,
Praca za granicą
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Specjalizujemy się w budowie i remontach statków, montażu, spawaniu konstrukcji stalowych oraz aluminiowych również wykonujemy liczne prace dla sektora offshore.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób do pracy na stanowisko: Spawacz 136/138/131, Monter aluminium/konstrukcji, Kowal

Miejsce pracy: Niemcy - Stralsund, Rendsburg, Berne, Bremen

Co możemy Tobie zaoferować:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie na życie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
  • możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • transfery oraz transport do pracy
  • odzież roboczą oraz środki ochrony indywidualnej
  • bonus za polecenie innych do pracy
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji zawodowych
  • pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie
Twoje zadania:
  • Spawanie, montowanie jednostek pływających na terenie stoczni
Twoje umiejętności:
  • aktualne uprawnienia
  • doświadczenie w pracy w branży stoczniowej
  • samodzielność i zaangażowanie
Dodatkowe informacje:
  • nie wymagamy przesłania CV
Jeżeli jesteś zainteresowany, wyślij do nas swoje CV na adres   [ukryte]   lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu +48  [ukryte]

Informacje o firmie
Firma Soltec Services od początku swojego istnienia oferuje wykwalifikowanych pracowników, wyposażonych w odpowiedni sprzęt swoim Kontrahentom. Nasi pracownicy wykonują prace monterskie oraz spawalnicze głównie w branży okrętowej. Prace prowadzimy na terenie Zleceniodawcy, głównie w stoczniach na terenie Niemiec oraz Polski.

Firma prężnie działa od 2003 roku, obecnie rozwija się coraz bardziej dynamicznie i zatrudnia ponad 200 pracowników. Oferujemy usługi dźwigowe oraz stoczniowe, w branży konstrukcji stalowych.

Aktualizacja: 30.10.2023