Spawacz elektryczny

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł,
Przemysł stoczniowy / Offshore
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 7 dni temu

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie prac spawalniczych na remontowanych i przebudowywanych jednostkach pływających, zgodnie z zakresem posiadanych uprawnień,
  • spawanie elementów i konstrukcji stalowych,
  • spawanie rurociągów okrętowych.

Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy jako spawacz,
  • preferowane metody spawania  (111, 136, 141),
  • aktualne uprawnienia spawalnicze,
  • umiejętność czytania rysunków izometrycznych oraz schematów,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej.
  • mile widziane również osoby początkujące w zawodzie.

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne i konkurencyjne w branży wynagrodzenie,
  • pewność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i pozyskania doświadczenia w branży stoczniowej,
  • możliwość odnowienia uprawnień,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (talony, dofinansowanie do wczasów).
  • Numer ogłoszenia: 62750909
  • Data wyróżnienia: 14 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 31 lipca 2019
  • Aktualizacja: 8 listopada 2019
  • Wyświetleń: 1 688
  • Wyświetleń na liście: 61 735