Spawacz MAG / TIG w automacie

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 9 stycznia 2018 | Nr ref: mag/tig.tuchom

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 6800. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko:
SPAWACZ metodą 135 oraz metodą 141

Miejsce pracy: Tuchom (k. Chwaszczyna)

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie elementów do spawania – szczepianie
  • Spawanie elementów rurociągów do węzłów cieplnych
  • Spawanie na podstawie dokumentacji technicznej 2D lub 3D
Wymagania:
  • umiejętność spawania metodą 135 lub 141
    mile widziane umiejętność spawania dwoma metodami
  • znajomość rysunku technicznego
  • pozytywne nastawienie i komunikatywność
  • dobra organizacja pracy własnej
Mile widziane: certyfikaty spawalnicze MAG135 / TIG141 stal nierdzewna

Oferujemy:
  • pracę w komfortowych warunkach, przy stanowisku pracy
  • możliwość szkoleń i rozwoju osobistego
  • stawkę wynagrodzenia uzależnioną od umiejętności
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie Naszego klienta
  • komunikatywność i zaangażowanie kierownictwa
Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: p...@perso... Wyświetl e-mail Zabezpieczenie anty-spamowe z dopiskiem mag135/141.2018 lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91/11, Gdańsk Wrzeszcz. Biuro czynne w godzinach 9-17.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”
Personalny Serwis
Pośrednictwo / agencja pracy
Adres
Gdynia
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Inżynieria / Technologie,
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61116495
  • Data wprowadzenia: 9 stycznia 2018
  • Wyświetleń: 156
  • Wyświetleń na liście: 5 761