Ogłoszenie nieaktualne

Spawacz MIG/MAG

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie prac spawalniczych na remontowanych i przebudowywanych jednostkach pływających, zgodnie z zakresem posiadanych uprawnień,
  • spawanie blach ze stali czarnej.
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy jako spawacz MIG/MAG,
  • aktualne uprawnienia spawalnicze MIG/MAG,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne i konkurencyjne w branży wynagrodzenie,
  • pewność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i pozyskania doświadczenia w branży stoczniowej,
  • możliwość odnowienia uprawnień,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (talony, dofinansowanie do wczasów).

Aktualizacja: 29.06.2023