Spawacz

Ogłoszenie podstawowe

Spawacz

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres zadań obejmuje:
  • Spawanie detali według rysunków i zleceń produkcyjnych zgodnie z oczekiwaną jakością, zgodnie z terminami i postępując z zasadami bezpieczeństwa

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:
  • Umiejętność spawania w minimum 2 z podanych metod: 111; 141; 135; 136; 138 materiały z grupy 1, 2, 3, 5 i 8 - potwierdzone ważnymi certyfikatami
  • Znajomość sprzętu spawalniczego oraz urządzeń pomiarowych - suwmiarka, spoinomierz, pirometr
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Nowoczesny obiekt z pełnym zapleczem socjalnym
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Dodatkowe 2 dni wolne od pracodawcy
  • Dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS (m.in. dofinansowanie wypoczynku)
  • Dofinansowanie posiłków
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej
Po więcej szczegółów dotyczących procesu rekrutacji zapraszamy na naszą stronę: https://karierawdellner.pl/ .

Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Dellner Sp. z o.o wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Dellner Sp. z o.o., ul. Gryfa Pomorskiego 55, 80-297 Miszewko, na potrzeby rekrutacji.

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Dellner Sp. z o.o., ul. Gryfa Pomorskiego 55, 80-297 Miszewko.

Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy.

Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Aktualizacja: 11.03.2024