Ogłoszenie nieaktualne

Spawacz

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Produkcja,
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

PGZ Stocznia Wojenna jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej,jednego z największych koncernów zbrojeniowych w Europie. Swoją działalność operacyjną rozpoczęła 3 stycznia 2018, po przejęciu Stoczni Marynarki Wojennej, pierwszej polskiej stoczni powstałej w 1922 roku.

Zadania:
  • spawanie ręczne i półautomatczne zgodnie z rysunkiem technicznym i  tabelą spawania
  • wykonywanie pomiarów spoin
  • wykonywanie napraw spoin
  • zdawanie wykonanych złącz
Oczekiwania:
  • umiejętność spawania ręcznego  i półautomatami (uprawnienia 135, 136, 111)
  • umiejętność czytania instrukcji spawalniczych
  • znajomość rysunku technicznego i tabeli spawania
  • umiejętność dokonywania pomiarów
  • umiejętność czytania wyników badań NDT
  • znajomość technologii i procesów spawalniczych
  • znajomość języka angielskiego
RODZAJ UMOWY: umowa o pracę (pełny etat)
MIEJSCE PRACY: Gdynia
Oferujemy:
  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym
  • rozwój kariery zawodowej i swoich umiejętności
  • szkolenia i współpracę z angielską Stocznią w Rosyth w Anglii
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • świadczenia socjalne z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do kart MultiSport, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników i inne)

Aktualizacja: 31.05.2023