Ogłoszenie nieaktualne

Spawacz TIG Holandia

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Przemysł,
Praca za granicą
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Tak

Opis stanowiska:
Praca przy remoncie huty niedaleko Hagi. Spawanie cienkich rur nierdzewnych do muf.

Wymagania:
- doświadczenie min 3-letnie w spawaniu ww. metodą
- ważny certyfikat(-y) na metodę 141 na stal nierdzewną mile widziany
- ważne dokumenty VCA i Sofi nr (możliwość wyrobienia)

Oferujemy:
- 18 euro/godz. netto na um. holenderskiej
- możliwość na własnej działalności
- projekt na 3 miesiące
- ponad 50 godzin w tygodniu
- zakwaterowanie w hotelu
- wyżywienie
- transport do i z miejsca pracy na terenie Holandii
- ubezpieczenie
- opieka polskich koordynatorów
- program lojalnościowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na adres mailowy: [ukryte] lub,
tel. [ukryte]

Kovo nr uprawnień 15847
Zapraszamy,
Kovo Sp. z o.o.
Informacje o firmie
Kovo Sp. z o.o. specjalizuje się zarówno w rekrutacji jak i produkcji dla różnych klientów w Polsce i zagranicą. Mając wysoko wykwalifikowany personel do swojej dyspozycji KOVO jest w stanie zapewnić Państwu szeroki zakres usług i produktów.

Aktualizacja: 26.06.2023