Spawacz TIG

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł,
Przemysł stoczniowy / Offshore,
Praca fizyczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać
Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów, dlatego od ponad 20 lat działamy w branży HR, dzielimy się swoją wiedzą i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.
Stawiamy na poszerzanie horyzontów, inspirujemy działania, otwieramy możliwości

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Spawacz TIG
Miejsce pracy: Małkowo
Nr ref. 184/10/2019

Zakres zadań:
  • Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
  • Spawanie metodą TIG pod rtg
  • Praca na hali w pełnym wymiarze godzin
Wymagania:
  • Co najmniej 2 lata doświadczania w spawaniu rur metodą TIG
  • Umiejętność spawania rur ze stali węglowej lub nierdzewnej pod rtg
  • Mile widziane aktualne uprawnienia spawalnicze
  • Warunkiem zatrudnienia jest pozytywne przejście prób spawalniczych
Oferujemy:
  • Praca na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń
  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali, zaplecze socjalne)
  • Pakiet świadczeń socjalnych (w tym dofinansowanie do zajęć sportowo- rekreacyjnych i kulturalno- oświatowych, dofinansowanie do wypoczynku dzieci)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dostęp do najnowszych technologii stosowanych w koncernach światowych
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
Podejmij to wyzwanie i aplikuj już teraz !
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, oznaczone numerem referencyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: r...@perfe... Wyświetl e-mail
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Zapraszamy do śledzenia aktualnych ofert pracy Perfect Consulting na Facebooku.
Perfect Consulting posiada certyfikat Ministra Gospodarki Pracy Polityki Społecznej w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (nr 3607/1a).

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62955995
  • Data wprowadzenia: 16 października 2019
  • Aktualizacja: 16 października 2019
  • Wyświetleń: 69
  • Wyświetleń na liście: 2 479