Spawacz TIG

Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Inżynieria,
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 16 dni temu

Firma FIN SERVICE SP. Z O.O. oparta jest na zespole z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w zakresie hydrauliki siłowej oraz instalacji przemysłowych, działająca na skalę światową w różnych dziedzinach przemysłu.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Spawacz TIG

Miejsce pracy: Miszewo k. Banina

Opis stanowiska:
  • Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej i nierdzewnej
  • Spawanie metodą TIG
  • praca w Polsce i za granicą
Wymagania:
  • Co najmniej roczne  doświadczanie w spawaniu metodą TIG
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze
  • Warunkiem zatrudnienia jest pozytywne przejście prób spawalniczych
  • Prawo jazdy mile widziane
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system płacowy oraz premiowy program motywacyjno-lojalnościowy
  • Prywatną opiekę medyczna
  • Otwarte ścieżki rozwoju
  • Pracę w młodym, ambitnym i przyjaznym zespole
  • Szkolenia branżowe, techniczne i kompetencyjne

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:
r...@fin-s... Wyświetl e-mail
Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości nazwy stanowiska.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przez mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonych przez Fin Service Sp. z o.o., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922).
Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania swoich danych osobowych, o prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, o prawie wycofania zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w dowolnym momencie.

Kandydatów wyrażających zgodę na przechowywanie dokumentów aplikacyjnych, prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przez mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji zarówno obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Fin Service
Sp. z o.o., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62956571
  • Data wyróżnienia: 30 października 2019
  • Data wprowadzenia: 16 października 2019
  • Wyświetleń: 325
  • Wyświetleń na liście: 6 648