Spawacz TIG - praca od zaraz !

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł,
Praca fizyczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: SPA/10/19

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz TIG

Miejsce pracy: Tczew

Obowiązki:
  • Spawanie małych części aluminiowych metodą TIG,
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu i procedury spawania,
  • Przestrzeganie zasad BHP.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Uprawnienia spawacza,
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Doświadczenie w spawaniu metodą TIG.
Oferujemy:
  • Lekką siedzącą pracę wymagającą precyzji i dokładności,
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Pracę na hali w bardzo dobrych warunkach od poniedziałku do piątku,
  • Długotrwałą współpracę z firmą,
  • Pakiet socjalny, w tym pakiet opieki medycznej, karta multisport, możliwość dofinansowania nauki j. angielskiego, paczki świąteczne, dofinansowanie do wczasów pod gruszą, itp.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym SPA/10/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554
  • Numer ogłoszenia: 62953100
  • Data wyróżnienia: 15 października 2019
  • Data wprowadzenia: 15 października 2019
  • Aktualizacja: 16 października 2019
  • Wyświetleń: 124
  • Wyświetleń na liście: 4 026