Spawacz/Ślusarz

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 dni temu

ATM Lighting z siedzibą w Gdańsku, w ciągu kilku lat stał się jednym z czołowych polskich producentów oświetlenia przemysłowego. Oferta dedykowana jest do takich branż jak przemysł wydobywczy, energetyczny, chemiczny, jak również do oświetlania infrastruktury kolejowej i tuneli, zakładów produkcyjnych. Dzięki globalnej strategii działania realizujemy projekty zarówno na rynku krajowym jak i na rynkach zagranicznych.
Spawacz TIG
Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska:
· Spawanie metodą TIG blach DC01 i nierdzewnych do grubości 1,5 mm
· kontrola jakości wytworzonych produktów
· wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.
Wymagania:
· umiejętność czytania rysunku technicznego
· chęć do nauki i pracy na innych stanowiskach w wydziale prefabrykacji
Oferujemy:
· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
· pakiet medyczny
· miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu
Aktualizacja: 6 dni temu
728445... Zadzwoń
p...@atmli... Wyświetl e-mail
ATM Lighting
Adres
Gdańsk Kokoszki
Ważne jeszcze 8 dni (do 17.08.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63528803
  • Data wyróżnienia: 4 sierpnia 2020
  • Data wprowadzenia: 30 czerwca 2020
  • Aktualizacja: 6 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 1 077
  • Wyświetleń na liście: 73 450
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS