Specjalista do Spraw Zaopatrzenia

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • język angielski – dobry, mile widziany techniczny,
  • umiejętność analizy sytuacji i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • radzenie sobie ze stresem i presją czasu,
  • budowanie dobrych relacji z ludźmi, komunikatywność,
  • umiejętność negocjowania, asertywność,
  • obsługa komputera z programami MS Office,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
Obowiązki:
  • Koordynowanie zaopatrzenia na projekty realizowane przez Navy-San
    • Pozyskiwanie ofert handlowych,
    • Realizacja i koordynacja zamówień,
  • Nadzór nad siecią dostawców poprzez:
    • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami zwłaszcza w toku realizacji dostaw
    • Nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie nowych dostawców
    • Nadzór nad bazą danych dostawców
  • Opisywanie dokumentów zgodnie z regulaminami wewnętrznymi,
  • Dbałość o wizerunek firmy wewnątrz i na zewnątrz firmy,
  • Opracowywanie statystyk działu
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie rodzinnej
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym i dynamicznym zespole doświadczonych pracowników
  • Możliwość rozwoju poprzez awanse w strukturze firmy oraz  szansę na szybkie zdobycie lub pogłębienie doświadczenia na rynku stoczniowym
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Telefon służbowy
Opis dodatkowy

Uprzejmie prosimy o przesyłanie CV w formacie „CV_Nazwisko_Imię.pdf” na adres p...@navy-... Wyświetl e-mail . W tytule maila: ,,specjalista ds. zaopatrzenia".  Informujemy, że na spotkanie rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.
Informacje o firmie

Navy-San jest obecna na rynku okrętownictwa od prawie 20 lat. Założyciele firmy wywodzą się z Marynarki Wojennej RP, Trójmiejskiej branży stoczniowej, oraz międzynarodowej floty handlowej. Stabilny i wydajny wzrost doprowadził do powstania Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w 2014 roku, a następnie do zajęcia pozycji lidera w branży remontów i wyposażania okrętów i specjalizacji w systemach sanitarnych i HVAC.
Ponad 50 osobowy zespół wykwalifikowanych stoczniowców stanowi silne wsparcie techniczne i konstruktorskie w każdym projekcie. Operując z siedziby w Gdyni, Navy-San oferuje swoje usługi na całym świecie, skupiając się na regionie Morza Bałtyckiego i Północnej Europie.

Zespół pracowników to największy kapitał w Navy-San
Jako firma rodzinna dbamy o atmosferę wśród pracowników oraz zapewniamy długofalową współpracę na atrakcyjnych warunkach. Fachowcy specjalizujący się oferowanych przez Navy-San branżach wraz z profesjonalnym zespołem menedżerskim dbają o zapewnienie najwyższej klasy obsługi naszym Klientom. Każdemu pracownikowi proponujemy indywidualną ścieżkę rozwoju kariery w strukturze Navy-San. Stale inwestujemy w naszych pracowników poprzez podnoszenie kwalifikacji i umożliwienie uczestnictwa w kursach i szkoleniach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
Adres
Gdynia Cisowa
Hutnicza 34
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Inżynieria / Technologie,
Przemysł stoczniowy/offshore
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61773012
  • Data wyróżnienia: 10 sierpnia 2018
  • Data wprowadzenia: 10 sierpnia 2018
  • Aktualizacja: 10 sierpnia 2018
  • Wyświetleń: 646
  • Wyświetleń na liście: 15 330