Specjalista do Spraw Zaopatrzenia

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Inżynieria,
Przemysł stoczniowy / Offshore
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Poszukujemy pracownika na stanowisko :
Wymagania:
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • język angielski – dobry, mile widziany techniczny
  • analiza sytuacji i rozwiązywanie problemów, umiejętność podejmowania decyzji
  • dobra organizacja pracy własnej
  • radzenie sobie ze stresem i presją czasu
  • budowanie dobrych relacji z ludźmi, komunikatywność
  • umiejętność negocjowania, asertywność
  • obsługa komputera z programami MS Office
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Obowiązki:
  • Koordynowanie zaopatrzenia na projekty realizowane przez Navy-San
    • Pozyskiwanie ofert handlowych
    • Realizacja i koordynacja zamówień
  • Nadzór nad siecią dostawców poprzez:
    • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami zwłaszcza w toku realizacji dostaw
    • Nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie nowych dostawców
    • Nadzór nad bazą danych dostawców
  • Opisywanie dokumentów zgodnie z regulaminami wewnętrznymi
  • Dbałość o wizerunek firmy wewnątrz i na zewnątrz firmy
  • Opracowywanie statystyk działu i wdrażanie działań naprawczych
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia
  • Dobre wyposażenie stanowiska pracy (komórka, laptop)
Opis dodatkowy
Prosimy o przesyłanie CV w formacie „CV_Nazwisko_Imię.pdf” na adres p...@navy-... Wyświetl e-mail . W tytule maila: ,,specjalista ds. zaopatrzenia".  Informujemy, że na spotkanie rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62821740
  • Data wyróżnienia: 27 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 27 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 27 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 1 421
  • Wyświetleń na liście: 3 883