Specjalista - doradca klienta ds. sprzedaży w segmencie premium

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 800
Wynagrodzenie brutto (do)
7 500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 3 dni temu

Salon lamp luksusowych i artykułów oświetleniowych. Szukamy osób do salonu w Gdańsku i w Gdyni zaangażowanych, posiadających zmysł estetyczny, które z pasją będą doradzać Klientom luksusowych produktów oświetleniowych dedykowanych do konkretnych wnętrz.

OPIS STANOWISKA:
  • sprzedaż luksusowych opraw oświetleniowych
  • obsługa i spotkania z klientami
  • doradztwo w zakresie rozwiązań oświetlenia
  • kontakt z architektami i projektantami
  • przygotowanie ofert i prezentacji dla klientów
  • realizacja planów sprzedaży
  • rejestrowanie sprzedaży w programie komputerowym
  • opieka nad wyglądem i atrakcyjnością ekspozycji

WYMAGANIA:
  • profesjonalizm i obowiązkowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • mile widziane doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz
  • obsługa komputera - Office - b. dobry
  • jęz. angielski - poziom komunikatywny
  • dbanie o prawidłową obsługę Klientów Indywidualnych oraz Biur Architektonicznych
  • aktywny udział w rozwoju salonu

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę/samozatrudnienie - (w zależności od porozumienia z obiema stronami) możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy z produktami uznanych światowych brandów
  • ciekawą pracę w salonie dóbr luksusowych
  • możliwość nabycia doświadczenia i nauki.
  • szkolenia branżowe w kraju i za granicą
  • motywujący i atrakcyjny system wynagradzania
Informacje o firmie

PRAXIS TECHNIKA OŚWIETLENIOWA SP. Z O.O.
Firma PRAXIS rozpoczęła swoją działalność na rynku oświetleniowym w 2001 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie oświetlenia – od projektu po dostawę sprzętu. Nasi pracownicy doradzają w doborze opraw, przygotowują koncepcję oświetlenia w kilku wersjach, proponują najlepsze rozwiązanie. Celem działalności naszej firmy jest dostarczenie rozwiązania i produktu dobranego indywidualnie dla każdego klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług.

zobacz klauzulę
Ogłoszenie premium
avatar

Praxis

602430... Wyświetl numer
...@praxis... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdynia
Wielkopolska 207
Zobacz dane kontaktowe

Firma

Miasto
Gdynia
Ulica i nr
NIP
5833074367
praxis.gdansk.pl
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 13 dni (do 10.10.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64396701
  • Data wyróżnienia: 24 września 2021
  • Data wprowadzenia: 27 lipca 2021
  • Aktualizacja: 10 września 2021
  • Wyświetleń: 1 501
  • Wyświetleń na liście: 30 715
Zadzwoń SMS