Specjalista ds. administracji i zaopatrzenia

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Farmacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Apteki Gemini obecne są na polskim rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś pod marką Gemini działa ponad 120 aptek stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju w centrach dużych osiedli i na głównych ulicach miast. Od kilkunastu lat prowadzimy również dostępną dla naszych Pacjentów z każdego miejsca w Polsce Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl czynną przez 24 godziny na dobę. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów, a nadrzędnym celem od zawsze było i jest dostarczanie usług farmaceutycznych i realizowanie potrzeb Pacjentów na najwyższym poziomie.

Gdańsk, Centrum biznesowe Alchemia

Zakres zadań:
  • Bieżące zaopatrywanie aptek w sprzęty i produkty niezbędne do ich prawidłowego funkcjonowania m.in.: pieczątki, wyposażenie biura, sprzęt specjalistyczny
  • Obsługę platform zakupowych oraz akceptację zamówień i kosztów apteki
  • Współpracę z firmami świadczącymi usługi takie jak m.in.: dzierżawa fartuchów, dzierżawa dystrybutorów do wody, utylizacja zużytych sprzętów, mycie okien
  • Dbanie o terminowość przeglądów, legalizacji i badań sprzętu recepturowego
  • Pozyskiwanie wycen na towary spoza standardowej oferty

Oczekujemy:
  • Wykształcenia min. średniego
  • Dużego zaangażowania i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywności, samodzielności i dokładności
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą linka:

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających klauzulę o ochronie danych osobowych
o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gemini Polska z siedzibą w Gdańsku, KRS                  000059... Wyświetl numer  8, w celu prowadzenia bazy danych kandydatów do obecnej rekrutacji do Gemini lub innych spółek z grupy franczyzowej Gemini i kontaktowania się ze mną w sprawach prowadzonych rekrutacji."

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie rekrutacyjnej na poczet przyszłych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gemini Polska z siedzibą w Gdańsku, KRS                  000059... Wyświetl numer  8, w celu prowadzenia bazy danych kandydatów do przyszłych rekrutacji do Gemini lub innych spółek z grupy franczyzowej Gemini i kontaktowania się ze mną w sprawach prowadzonych rekrutacji."

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajdują się na naszej stronie internetowej: https://www.aptekigemini.pl/rekrutacja

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Jednocześnie informujemy, że aplikacje nie zawierające powyższej zgody nie wezmą udziału w procesie rekrutacji.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63104181
  • Data wyróżnienia: 13 grudnia 2019
  • Data wprowadzenia: 13 grudnia 2019
  • Aktualizacja: 13 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 2 132
  • Wyświetleń na liście: 24 034