Specjalista ds. administracji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Specjalista

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. administracji.

OBOWIĄZKI:
  • kompleksowa obsługa administracyjna i recepcyjna biura (obsługa e-maili, rozmów telefonicznych)
  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • wystawienie faktur i przygotowanie dokumentów firmowych
  • dokonywanie zamówień materiałów biurowych
  • organizacja i obsługa spotkań oraz wyjazdów służbowych
  • koordynacja działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy
WYMAGANIA:

  • znajomość programów pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • rzetelność w podejściu do realizacji powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista oraz etyka zawodowa
  • łatwość komunikacji i umiejętność pracy w zespole
  • chęć do stałego poszerzania swoich kwalifikacji
OFERUJEMY
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na pełny etat
  • praca na miejscu w nowym budynku
  • szkolenie w zakresie produktów firmy, z którymi współpracujemy
  • miłą atmosferę w pracy i wsparcie doświadczonego zespołu
  • możliwość rozwoju
  • samodzielność
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • premie świąteczne
MILE WIDZIANE:
  • znajomość programu Comarch ERP XL
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub innym samodzielnym
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem oraz LM) na adres:  [ukryte]
Informacje o firmie
Firma GEBWELL produkuje i sprzedaje urządzenia zaprojektowane do podłączenia do sieci ciepłowniczej (węzły ciepłownicze) oraz wykorzystujące gruntowe źródła ciepła (pompy ciepła). Z naszych usług korzystają specjaliści HVAC oraz inni specjaliści z branży budowlanej dla których oferujemy gotowe rozwiązania.