Specjalista ds. administracji/Zarządzanie biurem

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

SWBP Sp.zo.o. to rodzinna, dynamicznie rozwijająca się firma transportowa z biurem w Gdańsku, a siedzibą w Sopocie. Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- Kompleksowa obsługa biura (nadzór nad poczta wychodzącą i przychodzącą, obsługa poczty mailowej, archiwizacja dokumentów, dbanie o prawidłowy przepływ informacji)
- Wystawianie faktur
- Kompletowanie dokumentów kadrowych i księgowych, ścisła współpraca z zewnętrznym biurem księgowym oraz kancelarią prawną
- Obsługa portalu Amazon w sprawach bieżących problemów i reklamacji dotyczących wykonywanych przez Spółkę transportów - korespondencja w języku angielskim,
- Kontakt z klientami i kontrahentami Spółki w sprawach bieżących, kontakt z urzędami i innymi instytucjami, w tym w razie potrzeby osobiste wizyty w urzędach itp.

Wymagania:
- Swobodne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie
- Komunikatywność i otwartość
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Dobra znajomość obsługi komputera
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Elastyczne godziny pracy
- Przyjazną, rodzinną atmosferę
- Możliwość zdobycia premii
Zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV pod wskazany adres e-mail  [ukryte]

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64822160
  • Data wyróżnienia: 09.05.2022
  • Data wprowadzenia: 06.05.2022
  • Aktualizacja: 09.05.2022