Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Inżynieria
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Cel stanowiska: kompleksowa obsługa spraw administracyjno-biurowych

Bezpośredni przełożony: Zarząd

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:
- prowadzenie bieżących spraw biurowych m.in. przyjmowanie i rejestracja korespondencji
- przygotowanie dokumentów rozliczeniowych z dostawcami
- sporządzanie raportów i sprawozdań
- prowadzenie uproszczonych akt pracowniczych i dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy
- prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich
- dbałość o właściwe warunki przechowywania i archiwizowania dokumentów kadrowych oraz finansowych
- wsparcie pozostałych działów firmy

Wymagania konieczne:
- komunikatywność
- kultura osobista
- znajomość języka angielskiego

Informacje o firmie
Global Offshore zapewnia wysokiej jakości produkty i usługi OEM na rynku morskim i offshore na całym świecie. Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników którzy pracują wyłącznie z dedykowanym, wysokiej jakości sprzętem. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb.

Świadczymy usługi z zakresu:

Produkcja:
- Zarządzanie projektem
- Montaż mechaniczny
- Instalacje hydrauliczna
- Montaż elektryczny
- Nadzory produkcyjne
- Kontrola jakości

Serwis:
- Inspekcje
- Rozwiązywanie problemów
- Remonty
- Modyfikacje
- Testy i uruchomienia
- Nawijanie lin na wciągarki i dźwigi
- Testy obciążeniowe

Sprzedaż:
- Części
- Transport i logistyka
- Pomoc w odprawie celnej

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62787346
  • Data wyróżnienia: 13 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 13 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 13 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 1 531
  • Wyświetleń na liście: 12 863